Gniazdka wtykowe Livolo

Gniazdka wtykowe Livolo to kluczowy element naszej oferty, stanowiący uzupełnienie systemu szklanych dotykowych włączników, z których jesteśmy dumni. Nasze zaawansowane rozwiązania w dziedzinie oświetlenia i elektryki umożliwiają klientom cieszenie się nie tylko funkcjonalnością, ale i estetyką naszych produktów. Dzięki temu, nasza firma zyskała miano jednej z najbardziej „kompletnych” i innowacyjnych na rynku włączników dotykowych.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje oraz kolory gniazdek, dzięki czemu każdy klient może dopasować je do swojego wnętrza i indywidualnych potrzeb. Oferujemy gniazdka w odcieniach klasycznej bieli, eleganckiej czerni, a także w bardziej odważnych kolorach, które mogą stanowić wyrazisty element dekoracyjny w każdym pomieszczeniu. Zestawy  można rozbudować nawet do pięciu puszek elektrycznych. 

 

Gniazdo z ładowarką USB

Gniazdo z ładowarką USB C stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów na innowacyjne i praktyczne rozwiązania w codziennym życiu. Z myślą o połączeniu estetyki z użytecznością, zespół projektowy opracował koncepcję, która harmonijnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrza, zachowując przy tym maksymalną funkcjonalność. Gniazdko z wbudowaną ładowarką USB C to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i efektywność.

W każdym domu znajdzie się miejsce na nasze innowacyjne gniazdko. Bez względu na to, czy będzie to kuchnia, gdzie możemy ładować urządzenia podczas gotowania, salon, w którym telefon czy tablet będą zawsze pod ręką, czy sypialnia, gdzie nasze urządzenia mogą się ładować przez noc - gniazdko z ładowarką USB C sprawdzi się wszędzie. Przemyślany design zapewnia, że będzie ono pasować do każdego stylu wnętrza, dodając mu nowoczesnego charakteru.

Kluczową zaletą naszego produktu jest jego dwufunkcyjność. Dzięki wbudowanemu portowi USB oraz oddzielnemu wejściu na tradycyjną wtyczkę, użytkownicy mają możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie, bez konieczności korzystania z dodatkowych adapterów czy rozgałęziaczy. To znacznie ułatwia zarządzanie przestrzenią, szczególnie w mniejszych pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr kwadratowy jest na wagę złota.

 

Specyfikacja gniazdka z ładowarką USB

Gniazdo elektryczne, o którym mowa, zostało wyposażone w system uziemienia typu schuko, czyli bocznego. Jest to rozwiązanie powszechnie stosowane w Europie, spełniające obowiązujące normy bezpieczeństwa i kompatybilności. Dzięki temu gniazdo jest przystosowane do współpracy z różnorodnymi wtyczkami, które są dostępne na naszym rynku, co zapewnia użytkownikom wszechstronność i wygodę użytkowania.

Dodatkowo, gniazdo wyposażone jest również w port USB typu C, który jest zgodny z najnowszymi europejskimi standardami. Ten typ złącza USB, dzięki swojej uniwersalności i wysokiej przepustowości, stał się standardem w nowoczesnych urządzeniach elektronicznych. Maksymalna moc ładowania, jaką oferuje port USB w tym gnieździe, to 18W. 

Ładowanie...