Wentylatory Harmann - jakość w rozsądnej cenie

Sporo jest na rynku firm oferujących wentylatory do codziennego domowego użytku. My jako firma Livolo sprzedająca na co dzień włączniki dotykowe i szklane gniazdka, również szukaliśmy takiego produktu, który po pierwsze zadowoli naszych klientów, a po drugie, będzie on miał zbliżony design do naszego osprzętu elektrycznego. 

Firma Harmann na co dzień zajmuje się produkcją dużych systemów wentylacyjnych stosowanych w przedsiębiorstwach produkcyjnych, gastronomicznych, czy sanitarnych. Dlatego wiemy, że wentylatory, które zostały stworzone przez tę firmę, do użytku domowego, również będą wydajne i sprawdzą się możliwie jak najlepiej. 

Ich kolorystyka i kształt są zbliżone wizualnie do naszych włączników dotykowych, dzięki czemu stworzą one zgrany duet w waszych wnętrzach. 

Jakie funkcje mają wentylatory?

Wentylatory posiadamy w trzech różnych rodzajach: standardowe, z timerem oraz z timerem i higrostatem. Czym zatem różnią się te modele od siebie? 

1. Standardowy wentylator nie posiada specjalnych dodatkowych funkcji. Pracuje on standardowo,  po włączeniu światła lub oddzielnego przycisku, dedykowanemu do uruchomienia wentylatora.  

2. Timer to funkcja, która pozwala na pracę wentylatora po jego wyłączeniu. Jeśli bierzemy kąpiel i wyjdziemy już z łazienki, po wyłączeniu wentylatora, ten jeszcze będzie kontynuować pracę tak długo jak go ustawimy. Możliwość regulacji wynosi od 2 aż do 30 minut. 

3. Timer i higrostat to najbardziej rozbudowany wentylator. Oprócz powyższej funkcji timera ma on również:

  • Funkcję przewietrzenia - wentylator włączy się automatycznie na godzinę bez względu na niski czy wysoki poziom wilgotności, po godzinie również automatycznie się wyłączy. jest to cykliczny tryb, więc możemy ustawić okres powtarzania się tej czynności co 4h, 8h, 12h lub 24h. To rozwiązanie zapobiega stałej pracy wentylatora, kiedy poziom wilgotności jest stale wysoki lub stale niski.

  • Opóźnienie rozruchu: ta funkcja sprawia, że wentylator posiada 50-sekundowe opóźnienie włączenia za pomocą zewnętrznego włącznika. 

  • Praca bez włącznika: wentylator jest cały czas zasilany, więc monitoruje on wilgotność powietrza. Kiedy jej poziom przekroczy ustawiony przez nas próg, wentylator wejdzie w tryb pracy do momentu spadku wilgotności. Wentylator zakończy pracę po ustawionym wcześniej czasie opóźnienia.

  • Praca z włącznikiem: pozwala na rozpoczęcie pracy wentylatora w momencie, gdy poziom wilgotności nie jest wyższy od zadanego przez nas. Po włączeniu wentylatora włącznikiem uruchamia się, po jego mechanicznym wyłączeniu, będzie jeszcze kontynuować pracę przez ustawiony czas timera

Wentylatory dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej matowej i czarnej z połyskiem.

Ładowanie...